KONST / Litografier / Färglitografi 7314291
nr 731 4291
Färglitografi
Sven Jonson (1902-1981), 20/350, motivets mått: 90x71
Kondition: löst blad slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 12 december 2011
kl 17:44:03
300 kr
1.000 kr
400 kr
500 kr